Poradnia Dewajtis


Oto nieco danych na temat Poradni Dewajtis, która mieści się w Domu Rekolekcyjno-formacyjnym "DOBRE MIEJSCE" na Bielanach w Warszawie. Jest to jeden z niewielu ośrodków pomocy w Warszawie, który łączy pomoc psychologiczną z duchową. Polecam go nie tylko dlatego, że sam jestem z nim związany jako pomocnik duchowy, ale przede wszystkim ponieważ pomagają w nim psychologowie chrześcijańscy związani ze Stowarzyszeniem Psychologów Chrześcijańskich (SPCh), a patronuje Archidiecezja Warszawska. Innym ośrodkiem SPCh jest Poradnia Bednarska, przy ulicy Bednarskiej w Warszawie oraz Fundacja INIGO działająca w domu o. jezuitów w Warszawie przy ul. Rakowieckiej. 

Jeżeli Państwo szukacie pomocy psychologicznej, konsultacji psychologicznej, pomocy dla małżeństw w kryzysie, pomocy dla rodzin z dziećmi, psychoterapii, albo chcecie umówić się na rozmowę duchową TRZEBA ZADZWONIĆ do sekretariatu w godzinach 14 - 19 od poniedziałku do piątku. 

Katolicki Ośrodek Pomocy Psychologiczno-Pastoralnej  Poradnia Dewajtis

Dom Rekolekcyjno-Formacyjny WMSD "Dobre miejsce"
ul. Dewajtis 3
01-815 Warszawa

poradnia@dewajtis.pl

WEJŚCIE G - od tyłu budynku, kiedy stoi się przy wejściu A od strony lasu. Można też wejść przez furtkę od strony kościoła. Zaparkować samochód najlepiej na parkingach przy UKSW.

numer tel. do sekretariatu Poradni Dewajtis:

660 511 566

 

 

Linki do stron polecanych poradni